Instalacje LPG

01

/ Instalacje gazowe

Naszą specjalnością są usługi związane z instalacją LPG. Nasi pracownicy są wyspecjalizowani w tej dziedzinie, przeszli przez szereg szkoleń, które dały im wiedzę w zakresie wielu typów instalacji, dzięki czemu radzą sobie niemal z każdym modelem samochodu.

01.  Prins

Jesteśmy autoryzowanym warsztatem firmy Prins. Prins od przeszło 25 lat jest światowym liderem w rozwoju alternatywnych systemów paliwowych. Ceniony jest za jakość ekonomiczne oraz innowacyjne rozwiązania.

02.  Stag

Stag cenione jest przede wszystkim za intuicyjność i komfort użytkowania. Mimo swojej prostoty, nie tracą na jakości, mogąc spokojnie konkurować z innymi producentami z najwyższych półek.

03.  LPGTECH

To uznany na świecie producent pochodzący z Polski. Stawiają na jak najwyższą jakość produktów, przy jednoczesnym dopasowaniu ceny do szerszego grona odbiorców.

04.  KME

Piętnaście lat doświadczenia pozwoliło KME wyrobić sobie na rynku opinię doświadczonych i solidnych producentów. Cenieni są za stabilność, solidność oraz rozsądek w pracy oraz podejściu do Klienta.

05.  AG Centrum

Oferujący instalacje Zenit, Bluebox i Compact są kompetentną firmą znaną na całym świecie. Zawsze istotna jest dla nich precyzja oraz solidność wykonania. Perfekcjonizm towarzyszący im przy produkcji doceniany jest przez najbardziej wybrednych Klientów.

06.  4Gas

To firma, która z zaciekawieniem podążą za najnowszą technologią. Wykorzystują świeże zdobycze techniki, by jak najlepiej dopracować swoje produkty. Ich komponenty tworzone są tak, by bez problemu można było je instalować niemal w każdym aucie.

07.  BRC

Włoski lider produkcji instalacji, który błyskawicznie przeprowadził ekspansję na liczne kraje na całym świecie. Ich specjaliści śledzą zmieniające się wymagania ich Klientów, by zawsze móc się do nich jak najszybciej dopasować.

08.  Landi Renzo

Landi Renzo jest światowym liderem z udziałem w rynku międzynarodowym, który przekracza 30%. To firma z wieloletnią tradycją. Ich największym atutem jest ogromne doświadczenie, które pomaga im w perfekcyjnym dopracowywaniu produktów.

09.  Zavoli

Należą do światowej czołówki producentów instalacji LPG. Od początku swojego istnienia stawiali na prężny rozwój firmy. Cały czas podążają do przodu, nie osiadają na laurach i dążą do nieustannego udoskonalania swoich produktów

10.  OMVL

Jedni z największych i najważniejszych producentów na światowym rynku. Ich Klienci zawsze mogą liczyć na solidną jakość wykonania i niezawodność. Zaufanie, które wyrobili sobie na przestrzeni lat, jest jak najbardziej uzasadnione.

11.  Femetic

Dzięki ciągłemu rozwojowi i wdrażaniu nowych technologii, Femetic stale rośnie w siłe, a ich produkty zyskują na jakości. Skupiają się przede wszystkim na precyzyjnym dopracowaniu komponentów, przy okazji czyniąc je przyjaznymi dla środowiska.

12.  Agis

Produkty Agis są zawsze dopracowane i nowoczesne. Cechuje je precyzja wykonania oraz długotrwała wytrzymałość.

/ Oferujemy usługi LPG w zakresie:

 • montaż  instalacji gazowych do samochodów z wtryskiem pośrednim   turbo i wolnossące
 • montaż instalacji gazowych do  samochodów z wtryskiem bezpośrednim  FSI, TSI, DI, GDI
 • diagnostyka układów wtryskowych benzyny
 • diagnostyka komputera LPG
 • wymiana filtra LPG
 • wymiana reduktora LPG
 • wymiana wielozaworowa LPG
 • wymiana zaworu tankowania LPG
 • wymiana zbiornika LPG
 • wymiana świec zapłonowych
 • wymiana przewodów zapłonowych
 • przeglądy instalacji sekwencyjnej LPG
 • montaż, konserwacja lubryfikatorów

02

/ Opinie

Co nasi klienci mówią o nas

Marcin S.

Polecam w 100%. Mistrzowie w swoim fachu. Idealnie ustawili i poprawili instalacje w silniku v8 po partaczu który mi ją montował i przez pół roku twierdził, że winny jest samochód a nie instalacja. Już po pierwszym dniu wszystkie błędy montażowe zostały zdiagnozowane i poprawione.

Z czystym sumieniem polecam!!!

Marcin K.

Warsztat pierwsza klasa. Przede wszystkim bardzo uczciwe i szczere podejście do klienta. Właściciel i pracownicy doskonale znają się na rzeczy i w zależności od potrzeby wszystko dokładnie wytłumaczą i doradzą. Nie naciągają na zbędne usługi. Długie kolejki klientów, ale to zdecydowanie dobrze o nich świadczy.

V-GAZ montował LPG w naszych samochodach już wielokrotnie. Za każdym razem usługa wykonana była na najwyższym poziomie! Długa współpraca pozwoliła nam wyrobić wzajemne zaufanie oraz zrozumienie, dzięki czemu każde kolejne zlecenie było dla nas gwarancją sukcesu i udanej współpracy. Nasze samochody po wyjechaniu z serwisu jeżdżą lekko, sprawnie i bez żadnych problemów.  Pracownicy V-GAZ to prawdziwi profesjonaliści, warci zapamiętania i polecenia.

Ryba Taxi